Haftanın Yeni Filmleri 19.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.12.2023 - İsveç)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Benjamin Renner
 

 

Ördeklerin Göçü
Migration

Yeşilbaş ailesi biraz tekdüzedir. Baba Mack, ailesini güvende tutmak için New England göleti üzerinde sonsuza dek kanat çırpmaktan memnundur. Anne Page, bir şeyleri değiştirmek ve özellikle genç oğulları Dax ile yavru kızları Gwen’e tüm dünyayı göstermek ister. Göçmen bir ördek ailesinin uzak diyarların heyecanlı hikayeleriyle göletlerine inmesinden sonra Pam, Mack’i New York üzerinden tropikal Jamaika’ya gidecekleri bir aile yolculuğuna çıkmaya ikna eder. Yeşilbaşlar kış için güneye doğru yol alırken sağlam planları kısa sürede ters gider. Deneyimleri; ufuklarını genişletmeleri, kendilerini yeni arkadaşlara açmaları ve düşündüklerinin çok ötesini başarmaları için ilham verirken kendileri ve birbirleri hakkında hayallerindekilerin çok ötesini öğrenmelerini sağlayacaktı.
A family of ducks try to convince their overprotective father to go on the vacation of a lifetime. Illumination and Universal Pictures present a new original film, Migration, a modern-day comedy following a family of ducks who convince their over-protective father to go on the vacation of a lifetime as they attempt to migrate from New England, through New York City, and ultimately down to the Bahamas. The film is produced by Illumination founder Chris Meledandri and directed by Oscar® nominee Benjamin Renner (Ernest et Célestine) with an original screenplay by Mike White (School of Rock, White Lotus).

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 83 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Benjamin Renner
Senaryo : Mike White, Benjamin Renner.
Müzik : John Powell
Görüntü Yönetimi : Alex Angelis
Kurgu : Christian Gazal
Sanat Yönetimi : Colin Stimpson
Oyuncular : Seslendirme: Kumail Nanjiani, Tresi Gazal, Elizabeth Banks, Caspar Jennings, Isabela Merced, Danny DeVito, Carol Kane, Keegan-Michael Key, David Mitchell, zioma Akagha, Carlos Alazraqui, Valenzia Algarin, Will Collyer, Abby Craden, Django Craig, John DeMita, Luca Diaz, Christian Gazal, Willow Geer, Jeffrey Anderson-Gunter, Jess Harnell, Aaron Hendry, Barbara Harris, JP Karliak, Jozanne Marie.
Yapımcı Firma : Illumination Entertainment
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : Genel
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır