Haftanın Yeni Filmleri 26.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.09.2023 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Matteo Garrone
 

 

Kaptan Benim
Io Capitano
Me Captain

Seydou ve Moussa Avrupa’ya ulaşmak için Dakar’da yola çıkan iki gençtir. Bu uzun yolculukları boyunca çölün ölümcül tuzakları, Libya’daki toplama kamplarının dehşeti ve denizin tehlikeleriyle yüzleşeceklerdir.
A Homeric fairy tale that tells the adventurous journey of two young boys, Seydou and Moussa, who leave Dakar to reach Europe.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 121 dakika
Ülke : İtalya Belçika Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Matteo Garrone
Senaryo : Matteo Garrone
Müzik : Andrea Farri
Görüntü Yönetimi : Paolo Carnera
Kurgu : Marco Spoletini
Sanat Yönetimi : Dimitri Capuani
Oyuncular : Seydou Sarr, Moustapha Fall, Issaka Sawagodo, Hichem Yacoubi, Doudou Sagna, Seydou Khady Sy.
Yapımcı Firma : Archimede, Rai Cinema, Tarantula Pathé.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 10+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır