Haftanın Yeni Filmleri 26.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.09.2022 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mike Sargent
 

 

Ruhlar Bölgesi: Karanlık Taraf
From the Shadows

Gizli Bilgelik Tarikatının kurucusu olan Doktor Joseph Cawl nedeni anlaşılmayan bir yangında ölür. Bu ölümün arkasındaki sır perdesi henüz çözülememiştir. Ancak doktorun ölümünden sorumlu tutulan beş tarikat üyesi olayın ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak ister. Bu amaçla paranormal araştırmacı Amara Rowan ile iletişime geçerler. Araştırmanın derinleşmesiyle keşfettikleri doğaüstü varlıklar tüm tarikat üyelerini öldürmeye başlar.
When Dr. Joseph Cawl (Davison) and members of his Hidden Wisdom cult die in a mysterious fire, survivors contact a paranormal expert (Anduze) to find the truth. What they discover makes them the next target of a deranged killer (David).

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 88 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mike Sargent
Senaryo : Ian Holt, Michael Kuciak, Mike Sargent.
Müzik : Alan Howarth
Görüntü Yönetimi : David Landau
Kurgu : Ryan Kelly
Sanat Yönetimi : Alanis Jarlson
Oyuncular : Keith David, Bruce Davison, Selena Anduze, Ed Lover, George Katt, Ester Tania, Frank Basile, Doctor Dré, Sara Gorsky, Briana Femia, Max MacKenzie, Michael Kuciak, Jim Thalman, Veraalba Santa, Ian Whitt, Alexandra Landau, Amir Levy, Claire Mack, Valerie Smaldone, Ian Holt.
Yapımcı Firma : Alt-House Productions, Blast Furnace Media, Lunatics, Michael Alden Productions, PFG Films, Streaming Musicals, i-Deal Films.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır