Haftanın Yeni Filmleri 02.02.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.02.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Orçun Köksal
 

 

Bars
Bars

Soyu tükenmiş Anadolu parsını arayan iki zoolog, geçmişin izlerini takip ederek Anadolu’yu keşfe çıkar. Veysel, efsanevi varlıkla yüzleşmek için, Emre ise kırk yıldır görüntülenemeyen parsa duyduğu özlemle doludur. Ancak, çektikleri karanlık fotoğraf, onları karşılarına çıkan bürokratik engellerle yüzleşmeye zorlar. Milli park izinleri olmadan devam etmek zorunda kalan ikili, Hacıbektaş’ta Veysel’in sırrını paylaştığında hayatlarının dönüm noktasına ulaşır. Olmayan bir şeyi aramak, onları da mı yok edecektir?
Two zoologists searching for the extinct Anatolian leopard explore Anatolia by following the traces of the past. Veysel is full of longing to confront the legendary being, while Emre is full of longing for the leopard that has not been seen for forty years. However, the dark photo they take forces them to confront the bureaucratic obstacles they face. Forced to continue without national park permits, the duo reaches the turning point of their lives when they share Veysel's secret in Hacıbektaş. Will searching for something that doesn't exist destroy them too?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 109 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Orçun Köksal
Senaryo : Orçun Köksal
Müzik : Muhlis Berberoğlu
Görüntü Yönetimi : Orçun Özkılınç
Kurgu : Semih Gülen
Sanat Yönetimi : Natali Yeres
Oyuncular : Görkem Kasal, Münir Can Cindoruk, Ali Seçkiner Alıcı, Feridun Koç, Tarhan Karagöz, Muttalip Müjdeci, Sencar Sağdıç, Sezin Bozacı.
Yapımcı Firma : Vigo Film, Varyant Film, Alim Yapım. (Alara Hamamcıoğlu Bayraktar, Sinan Kesova, Arda Çiltepe, Orçun Köksal, Kadir Doğulu, Neslihan Atagül Doğulu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır