Haftanın Yeni Filmleri 02.02.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.02.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Murat Şeker, Ali Tanrıverdi (solda).
 

 

Aşk Mevsimi
Aşk Mevsimi

Aşk Mevsimi, gençlik yıllarındaki tutkulu aşkların zaman geçtikçe nasıl şekillendiğini gözler önüne seriliyor. Şirin ve Ali Yaman'ın hikayesi onlar henüz çok gençken Bozcaada'da başlar. Ancak geçen yılların ardından ilişkileri içinden çıkılmaz bir hal alır.
Aşk Mevsimi reveals how passionate love in youth takes shape over time. The story of Şirin and Ali Yaman begins in Bozcaada when they were very young. However, as the years pass, their relationship becomes inextricable.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Romance
Süre : 125 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Murat Şeker
Senaryo : Murat Şeker, Ali Tanrıverdi.
Müzik : Serhat Ersöz
Görüntü Yönetimi : Tufan Kılınç
Kurgu : Çağrı Türkkan
Sanat Yönetimi : Burak Özcan
Oyuncular : Dilan Çiçek Deniz, Cem Yiğit Üzümoğlu, Fırat Tanış, Duygu Sarışın, Ertuğrul Postoğlu, Lila Gürman, Çiçek Dilligil, Mert Asutay, Hakan Bilgin, Ebru Aykaç, Perihan Savaş, Doruk Öztürk, Murat Karasu.
Yapımcı Firma : Sugarworkz (Murat Şeker)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır