Haftanın Yeni Filmleri 16.02.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.02.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ömer Faruk Yardımcı
 

 

Hatıran Yeter
Hatıran Yeter

Benim dilimden bir tek sen anladın... Kaçarak evlenen Adem ve Zehra’nın Baha adında bir oğulları olur. Baha, henüz bebekken geçirdiği menenjit hastalığı neticesinde işitme yetisini kaybeder. Yaşıtlarından çok daha zorlu ve yalnız bir çocukluk geçiren Baha’nın hayatı, kendisi gibi işitme engelli olan Leyla’yla tanışmasıyla değişir. İki genç birbirine âşık olur. Ancak mutluluklarının önüne büyük engeller çıkacak, Baha’nın bu aşkın meyvesi olan kızı Yeşim’e kavuşabilmek için büyük mücadeleler vermesi gerekecektir... Hikâye, işitme engelli Baha için dünyanın sessiz bir yer olduğu gerçeğinden yola çıkıyor. Ancak hayatı Leyla adında benzer durumdaki biriyle tanışmasıyla değişir. Leyla, Baha'nın dünyayı yeniden ekeşfetmesinin yolunu açar ve bu aşk, Baha'nın en büyük sınavına dönüşür.
The story starts from the fact that the world is a silent place for the hearing-impaired Baha. However, his life changes when he meets someone with a similar condition named Leyla. Leyla opens a way for Baha to rediscover the world, and this love turns into Baha's greatest challenge.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 143 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ömer Faruk Yardımcı
Senaryo : İlter Aykaç, Ömer Faruk Yardımcı.
Müzik : Aydın Kara
Görüntü Yönetimi : Mirsad Herovic
Kurgu : Hamdi Deniz
Sanat Yönetimi : Emircan Aydın
Oyuncular : Aytaç Şaşmaz, Sümeyye Aydoğan, Ferit Aktuğ, Belçim Bilgin, Gözde Ciğacı, Furkan Kalabalık, Burak Sevinç, Deniz Türkali, Levent Özdilek, Çağdaş Onur Öztürk.
Yapımcı Firma : Barton Medya (Zeynep Kadıoğlu)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır