Haftanın Yeni Filmleri 23.02.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.02.2023 - Slovenya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Christopher Smith
 

 

Ritüel
Consecration

Rahip olan erkek kardeşinin şüpheli ölümünün ardından Grace, gerçekte ne olduğunu öğrenmek için İskoçya'daki Mount Savior Manastırı'na gider. Kardeşinin başına gelenleri öğrenmek ve geçmişi ile yüzleşmek için manastıra geldiğinde, kendisini kutsal bir ayinin içinde bulur. Grace artık geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir.
After the alleged suicide of her priest brother, Grace travels to the remote Scottish convent where he fell to his death. Distrusting the Church's account, she uncovers murder, sacrilege and a disturbing truth about herself.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 91 dakika
Ülke : Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christopher Smith
Senaryo : Christopher Smith, Laurie Cook.
Müzik : Nathan Halpern
Görüntü Yönetimi : Rob Hart, Shaun Mone.
Kurgu : Arthur Davis
Sanat Yönetimi : Elizabeth El-Kadhi
Oyuncular : Jena Malone, Danny Huston, Will Keen, Ian Pirie, Janet Suzman, Steffan Cennydd, Thoren Ferguson, Kit Rakusen, Shaun Scott, Eilidh Fisher, Angela White, David Boyle, Sean Francis George, Victoria Donovan, Charlotte Palmer, Jolade Obasola, Amanda McDonough, Rachael Joanne Brown, Marilyn O'Brien, Valerie Sarruf, Anna Moreno, Emma Hixson, Alexandra Lewis, Amanda Hieber, Julie McDonnell.
Yapımcı Firma : AGC Studios, Bigscope Films, Moonriver.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır