Haftanın Yeni Filmleri 01.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.11.2022 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Andrea Eckerbom
 

 

Ayı Teddy'nin Maceraları
Teddybjørnens jul
Teddy's Christmas

Sirkte bulunan dart yarışmasında hediye olarak verilen Ayı Teddy’nin bir oyuncak değil canlı olduğu bilinmektedir. Yılbaşı hediyesi olarak Ayı Teddy’i elde etmeye çalışan çocukları aksiyon dolu bir film beklemektedir.
Christmas peace falls over the small town, but at the Christmas market there's hectic activity. Mariann discovers a teddy bear at the top shelf. Is he alive? Mariann must get the teddy whatsoever. But Teddy wants to get to a rich family.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Adventure Family
Süre : 80 dakika
Ülke : Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andrea Eckerbom
Senaryo : Lars GudmestadHarald, Rosenløw-Eeg.
Müzik : Stein Johan Grieg Halvorsen, Eyvind Andreas Skeie.
Görüntü Yönetimi : Kjell Vassdal
Kurgu : Elise Solberg
Sanat Yönetimi : Merete Boström
Oyuncular : Marte Klerck-Nilssen, Vegard Strand Eide, Lene Kongsvik Johansen, Mariann Hole, Jan Gunnar Røise, Kai Remlov, Marianne Krogness, Nader Khademi, Medina Iqbal, Morten Rudå, Scott Maurstad, Ingrid Lykkeslet Strømskag, Gunn Tove Grønsberg, Peter Grindem. Seslendirme: John F. Brungot.
Yapımcı Firma : Fantefilm
İthalatçı Firma : 2506
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır