Haftanın Yeni Filmleri 01.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.12.2023 - Hindistan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Will Gluck
 

 

Senden Başka
Anyone but You

After an amazing first date, Bea and Ben's fiery attraction turns ice-cold--until they find themselves unexpectedly reunited at a wedding in Australia. So they do what any two mature adults would do: pretend to be a couple.
Anyone But You, birbirlerinden nefret etmelerine rağmen bir ilişkiye başlayan bir çiftin hikayesini konu ediyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Will Gluck
Senaryo : Ilana Wolpert, Will Gluck.
Müzik : Este Haim, Christopher Stracey.
Görüntü Yönetimi : Danny Ruhlmann
Kurgu : Kim Boritz-Brehm, Tia Nolan.
Sanat Yönetimi : Andrew Chan, Sooyeon Lim, Sandra Nieuwenhuijsen.
Oyuncular : Sydney Sweeney, Glen Powell, Mia Artemis, Nat Buchanan, Josh Bonello, Gata Gata, Alexandra Shipp, Hadley Robinson, Dermot Mulroney, Deborah Faye Lee, Lance Kerfuffle, Taryn Gluck, Alexandra Gluck, Summer Tian, Dan Liu, Davina Chan, Charlee Fraser, Joe Davidson, Bryan Brown, Michelle Hurd, Darren Barnet, Mariama Whitton, Ryan Panizza, Talayna Moana Nikora, Beau Karolos, Ben Heber.
Yapımcı Firma : Australian Government, Fifty-Fifty Films, Olive Bridge Entertainment, Roth/Kirschenbaum Films, SK Global, Sony Pictures Releasing, The New South Wales Government.
İthalatçı Firma : TME Films
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır