Haftanın Yeni Filmleri 01.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.12.2023 - Mısır)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Rami Imam
 

 

Şaşkın Damat
Abo Nasab

Komedi tarzındaki film, soyuyla ilgili çıkın kriz nedeniyle pek çok çatışmaya giren bir doktor olan Muhammed İmam'ı ve bu nedenle aileler arasında ortaya çıkan sorunları konu alıyor.
The comedy follows a doctor - Mohamed Emam- who gets into many conflicts due to the crisis of lineage, and the problems that occur between families because of this matter.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 110 dakika
Ülke : Mısır
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rami Imam
Senaryo : Ayman Wattar
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Yahya Zakaria ElEsawy
Oyuncular : Mohamed Emam, Yasmine Sabri, Maged El-Kidwani, Wafaa Amer, Hala Fakher.
Yapımcı Firma : El Sobky (Ahmed Fayez)
İthalatçı Firma : Ceemafilms
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır