Haftanın Yeni Filmleri 01.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.07.2022 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Rebecca Matthews, Scott Chambers.
 

 

Derin Tehlike
Beneath the Surface

Genç bir kadın, ailesiyle birlikte tekneyle tatile çıktığı sırada büyük bir beyaz köpekbalığı saldırısından kurtulur, ancak çok geçmeden kabusunun henüz bitmediğini fark eder. Çevresindekiler güvenilemez ve yeniden suya adım atabilmek için iblislerle yüzleşmelidir.
After surviving a shark attack in which her father and sister died, Lexy's life becomes a living nightmare. But with the help of a counsellor, she delves deeper into the haunting flashbacks and gradually uncovers the truth of what happened that fateful night.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Mystery Thriller
Süre : 93 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Scott Chambers, Rebecca Matthews.
Senaryo : Paul W. Franklin
Müzik : Josh Reichental
Görüntü Yönetimi : Dominic Ellis
Kurgu : Maria Galindo
Sanat Yönetimi : Becca Hirani
Oyuncular : Georgie Banks, Stephanie Lodge, Matthew Marcelis, Nicol a Wright , Beatrice Fletcher, Jamie Robertson, Ann ie Knox, Andrew Rolfe, Julia Quayle, Natasha Arancini.
Yapımcı Firma : Proportion Productions
İthalatçı Firma : Wediacorp
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+ 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır