Haftanın Yeni Filmleri 08.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.03.2024 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Jeff Wadlow
 

 

Hayali
Imaginary

Büyüdüğü eve yıllar sonra geri dönen ve çocukluk dönemindeki hayali arkadaşıyla yeniden karşılaşan kadın, tüyler ürpertici olaylar yaşar.
A woman returns to her childhood home to discover that the imaginary friend she left behind is very real and unhappy that she abandoned him.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Horror
Süre : 104 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jeff Wadlow
Senaryo : Greg Erb, Jason Oremland, Jeff Wadlow.
Müzik : Omer Ben-Zvi, Alexandre Cote, Kevin Lax, Bear McCreary.
Görüntü Yönetimi : James McMillan
Kurgu : Sean Albertson
Sanat Yönetimi : Meghan C. Rogers
Oyuncular : DeWanda Wise, Taegen Burns, Pyper Braun, Betty Buckley, Tom Payne, Veronica Falcón, Samuel Salary, Matthew Sato, Alix Angelis, Wanetah Walmsley, Rhythm Hurd, Shawn Sanz, Lawrence J. Weber Jr., Noah Martinez, Lilly Sunshine, Cecilia Leal, Eduardo Campirano, Michael Bekemeier, Dane Deliegro, Dane DiLiegro, Ronald Binion, Mark Viniello, Richard Landon, Claire Flewin, Timothy Huizing.
Yapımcı Firma : Blumhouse Productions, Lionsgate Films, Tower of Babble Entertainment.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır