Haftanın Yeni Filmleri 08.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Savaş Sancak
 

 

Hayatımız Roman
Hayatımız Roman

Aslı ve Öykü polisten kaçarken bir tesadüf sonucu yolları Roman Mahallesine düşer. Belli bir süre burada barınmak zorunda kalırlar. Suçsuz olduklarını ispatlamaları gerek ama bunu ancak mahallenin önde gelen abisi Veli onlara yardım eder ve suçsuz olduklarını ispatlar. Daha sonra Öykü ve Nihat  arasında aşk çoktan başlamıştır.
While Aslı and Öykü are running away from the police, they accidentally end up in the Roman District. They have to stay here for a certain period of time. They need to prove that they are innocent, but only Veli, the prominent brother of the neighborhood, can help them and prove that they are innocent. Later, love has already begun between Öykü and Nihat.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Comedy
Süre : 105 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Savaş Sancak
Senaryo : Cavidan Balcı, Savaş Sancak.
Müzik : Cem Belevi, Osman Taşdaş.
Görüntü Yönetimi : Ali Aslan
Kurgu : Akın Denizli
Sanat Yönetimi : Ayşegül Sancak
Oyuncular : Anıl Altan, Aslı Bekiroğlu, Cem Belevi, Sarp Bozkurt, Arzu Yanardağ, Dilara Büyükbayraktar, Gözde Cığacı, Erman Cihan, Şebnem Özinal, Suat Sungur, Rüçhan Çalışkur.
Yapımcı Firma : Altınadam Medya (Savaş Sancak, Ayşegül Sancak)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır