Haftanın Yeni Filmleri 08.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.12.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Julien Chheng, Jean Christophe Roger.
 

 

Minik Fare ve Sevimli Ayının Maceraları
Ernest et Célestine - Voyage en Charabie
Ernest and Celestine: A Trip to Gibberitia

Ernest ve Célestine, kırılan kemanını tamir ettirmek için Ernest'in ülkesine döner. Müziğin ülke çapında yasak olduğunu öğrenirler. Ayı Ernest ülkelerine neşe getirmek için müzikal maceralarıyla keyifli anlar yaşatırlar.
Ernest and Célestine return to Ernest's country to have his broken violin repaired. They discover that music is banned throughout the country. They will attempt to right this injustice in order to bring joy back to bear country.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 80 dakika
Ülke : Fransa Lüksemburg
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Julien Chheng, Jean Christophe Roger.
Senaryo : Léon Rousseau
Müzik : Vincent Courtois
Görüntü Yönetimi : Davy Durand, Mathilde Vachet.
Kurgu : Nazim Meslem
Sanat Yönetimi : Julien Gallet
Oyuncular : Lambert Wilson, Pauline Brunner, Michel Lerousseau, Céline Ronté, Lévanah Solomon, Jean-Marc Pannetier, Christophe Lemoine, Georges Caudron, Jean-Philippe Puymartin, Charlotte Hennequin, Igor Chometowski, Xavier Fagnon, Thierry Bordas, Luc Boulad, Antony Delcleve, Nadine Girard.
Yapımcı Firma : Folivari, Mélusine Productions, StudioCanal.
İthalatçı Firma : Karavan Film
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır