Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

İbrahim Bülbül
 

 

Nisan
Nisan

Türkiye’den Azerbaycan’a yerleşen Tamer’in hayatı, Sonlar başlangıçta gizlidir’ i anlatan bu hikayede, yağmurlu bir nisan gününü evinin önünde onu bekleyen yavru bir köpekle değişecektir. Nisan ile büyük bir bağ kuran Tamer ile birlikte kendisini içinden çıkılması güç olayların arasında bulan polis memuru Serpil gerçeği anladığında çok geç olacaktır.
The life of Tamer, who moved from Turkey to Azerbaijan, will change with a puppy waiting for him in front of his house on a rainy April day in this story about "Endings are hidden in the beginning". It will be too late when police officer Serpil, who finds herself in the middle of difficult events together with Tamer, who has formed a great bond with Nisan, realizes the truth.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Drama Thriller
Süre : 75 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İbrahim Bülbül
Senaryo : İbrahim Bülbül
Müzik : Fahir Semedoğlu
Görüntü Yönetimi : Yıldıray Gürgen
Kurgu : İbrahim Bülbül, Fahri Taş.
Sanat Yönetimi : Yalçın Çoban, İbrahim Bülbül.
Oyuncular : Erhan Ufak, Canan Nezirova, Reşhat Kesemenli, Şeyda Aydın, Cihan Şentürk, Murad Abdullayev, Nevroz Caferov, Şahin İmamaliyev.
Yapımcı Firma : Eslem Film (Yalçın Çoban)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır