Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.04.2023 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Yuzuru Tachikawa
 

 

Dedektif Conan: Siyah Demir Denizaltı
Meitantei Konan: Kurogane no Sabumarin
Detective Conan: Black Iron Submarine

Dünyanın dört bir yanından mühendisler, polis güçlerine ait güvenlik kameralarını bağlama operasyonu için deniz üstü tesis olan Pasifik Boyu'nda bir araya gelir. Mühendisler, Pasifik şamandırasının küresel operasyonu için Hachijo-jima adası yakınlarında bir araya gelir.
After slipping in a bath house, Conan appears to have lost his memory. Worse yet, it looks like he will be used in a hit job.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 109 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Yuzuru Tachikawa
Senaryo : Gôshô Aoyama
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Masatomo Sudo
Kurgu : Yasuichiro Yamamoto, Chika Nagaoka, Takanori Yano.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Yôsuke Akimoto, Rica Fukami, Megumi Hayashibara, Ryôko Hirosue, Yukiko Iwai, Tetsuya Iwanaga, Teruyuki Kagawa, Rikiya Koyama, Takeshi Kusao, Taiten Kusunoki, Yû Mizushima, Ken'ichi Ogata, Minoru Shiraishi, Oki Sugiyama, Aruno Tahara, Wataru Takagi, Minami Takayama, Ryôichi Tanaka, Wakana Yamazaki, Ikue Ôtani.
Yapımcı Firma : Nippon Television Network, Proware Multimedia International, Kazé Germany.
İthalatçı Firma : Ceema Films
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır