Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.12.2023 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Dominic Brunt, Jamie Lundy.
 

 

Evie
Evie

Genç kız Evie, deniz kenarında lanetli bir kolye bulduğunda, onunla bağlantılı kötü varlığın farkına varmaz. Gücü onu ele geçirirken, kendisini ve sevdiklerini ele geçirmek isteyen ölümcül bir su iblisini serbest bırakır.
On a beach, young Evie finds an accursed necklace, unwittingly freeing an evil water demon intent on claiming her and loved ones.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror Mystery
Süre : 83 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dominic Brunt, Jamie Lundy.
Senaryo : Dominic Brunt, Jamie Lundy.
Müzik : Thomas Ragsdale
Görüntü Yönetimi : Edward Ames
Kurgu : Andrew McKee
Sanat Yönetimi : Jordan McHale
Oyuncular : Holli Dempsey, Jay Taylor, Michael Smiley, Liam McMahon, Joanne Mitchell, Martelle Edinborough, Honey Lundy, Danny-Lee Mitchell-Brunt, Mel Wayman, Justin McDonald, Mushi Noor, Julie Foy, Brooke Cornell, Sienna Cornell, Kate Coogan, Jamie Lundy, William Fox, Eden Bella Lundy, ichard McNamara, Nicky Evans, Seamus O'Neill, Stuart Wolfenden, Thaila Zucchi.
Yapımcı Firma : Full Circle Pictures, Devilworks. (Joanne Mitchell)
İthalatçı Firma : Wediacorp
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır