Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.02.2023 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Christine Dallaire
 

 

Cesur Balina Katak
Katak, le brave beluga
Katak the Brave Beluga

Lawrence Nehri'nin sularında huzur içinde yaşayan genç bir balinadır. Akranlarının hepsi beyaza dönse de hala gri olarak kalan Katak, arkadaşlarının zorbalığına uğrar. Katak, büyüdüğünü kanıtlamak ve çok sevdiği büyükannesinin son dileğini yerine getirmek için Büyük Kuzey'e tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
While his peers have all turned white, Katak is still small and grey. To prove that he has grown up and to grant the last wish of his adored grandma, Katak departs on a perilous journey to the Great North.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 82 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christine Dallaire, DupontNicola Lemay.
Senaryo : Andrée Lambert
Müzik : Uberko
Görüntü Yönetimi : Pierre Bonnette
Kurgu : René Caron
Sanat Yönetimi : Philippe Arsenault Bussieres, Philippe Arseneau Bussieres.
Oyuncular : Seslendirme: Robert Naylor, Skyler Clark, Eleanor Noble, Wyatt Bowen, Mark Camacho, Angela Galuppo, Ginette Reno, Richard M Dumont, Ilana Zackon, Terrence Scammell, Arthur Holden, Jennifer Seguin, Pauline Little, Alexandre Bacon, Nancy Bernier.
Yapımcı Firma : 10e Ave
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır