Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Battal Karslıoğlu
 

 

Sırrını Biliyorum
Sırrını Biliyorum

Roza, beyninde tümör nedeniyle zor zamanlardan geçmektedir. Roza'nın hayalperest çocuğu Nora da bu süreçte annesini iyileştirmenin yolunu arar. Sırrını Biliyorum, hasta olan annesini iyileştirmek için gizemli bir adamla anlaşma yapan Nora'nın hikayesini konu alıyor.
Roza is going through difficult times due to a tumor in her brain. Roza's dreamer child Nora also searches for a way to cure her mother. I Know Your Secret tells the story of Nora, who makes a deal with a mysterious man to cure her sick mother.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 106 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Battal Karslıoğlu
Senaryo : Battal Karslıoğlu, Ebru Erdemoğlu.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Alper Soykan
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Özüdoğru Cici
Oyuncular : Beren Gençalp, Reha Özcan, Timur Acar, Didem Balçın, Serhat Özcan, Eda Özerkan, Zeynep Gülmez.
Yapımcı Firma : Trio Grup Pictures (Ali Ertem)
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır