Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.12.2023 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Renny Harlin
 

 

Ölümcül Sır
The Bricklayer

Noah Boyd'un çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan tansiyonu yüksek bir aksiyon filmi. Yönetmen koltuğunda Renny Harlin’in yer aldığı filmin başrollerinde ise Aaro n Eckhart‘a, Nina Dobrev (Vampire Diaries), Eckhart Clifton Collins Jr. (Westworld), Tim Blake Nelson (Nightmare Alley ) ve Ilfenesh Hadera (Paramount's Baywatch) gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor. CIA'e yapılan şantajlar kontrol edilemez bir hale gelince, teşkilatın en iyi ajanı Vail (Aaron Eckhart) emekliliğini bir kenara bırakıp mecburen işinin başına döner. Ancak olaylar sıra dışı bir hal alınca, uluslararası bir komployla karşı karşıya oldukları ortaya çıkar. Vail ekibiyle birlikte olayları çözmeye çalışırken, hayatta kalma mücadelesi verecek ve geçmişten gelen sırlar da çözülmeye başlayacaktır.
An ex-FBI agent is reactivated when an extortionist targets the agency. Someone is blackmailing the CIA by assassinating foreign journalists and making it look like the agency is responsible.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Thriller
Süre : 110 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Bulgaristan Yunanistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Renny Harlin
Senaryo : Matt Johnson, Marc Moss, Pete Travis, Hanna Weg.
Müzik : Walter Mair
Görüntü Yönetimi : Matti Eerikäinen
Kurgu : Iain Erskine
Sanat Yönetimi : Eliza Banzourkova, Neill Treacy.
Oyuncular : Aaron Eckhart, Nina Dobrev, Clifton Collins Jr., Tim Blake Nelson, Ilfenesh Hadera, Oliver Trevena, Akis Sakellariou, Ori Pfeffer, John T. Woods, Konstantin Adaev, Zachary Willis, David Kennedy, Veronica Ferres, Johanna Harlin, Anastasia Doumtsis, Michael Siriopoulos, Teodora Djuric, Cristina Serafini, Vasilis Kanelopoulos, Yuriy Vashurin, Manos Galanis, Roman Jankovic, Cristopher Kikis, Lili Rich, Laura Hopper.
Yapımcı Firma : Millennium Media, Eclectic Pictures, G-BASE, Millennium Films.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır