Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ayhan Al
 

 

Cin Günü
Cin Günü

Ailesine musallat olmuş bir Cin kabilesi Burhan’ın da peşini bırakmaz. Burhan İlyas efendinin yardımıyla çocuk yaşta bu kabileden kurtulur fakat yıllar sonra kızı Yağmur annesinin yaptığı bir hata sonucu pusuda bekleyen bu kabilenin tuzağına düşer. Annesi Nermin onu ailenin kadim dostu Ak Ana’nın köyüne götürmek ister ama Burhan bunu istememektedir. Nermin eninde sonunda Yağmur’u Ak Anaya götürür ve her şey Burhan ve Yağmur için daha yeni başlıyordur...Yağmur ona musallat olanlardan kurtulmak için ızdıraplı bir yola girmek üzeredir.
Burhan is haunted by a Jinn tribe that haunted his family. With the help of Burhan İlyas Efendi, he escaped from this tribe at a young age, but years later, his daughter Yağmur fell into the trap of this tribe waiting in ambush as a result of a mistake made by her mother. His mother Nermin wants to take him to the village of the family's old friend Ak Ana, but Burhan does not want this. Nermin eventually takes Yağmur to Ak Ana and everything is just beginning for Burhan and Yağmur... Yağmur is about to enter a painful path to get rid of those who are haunting her.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 80 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ayhan Al
Senaryo : Ayhan Al
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Murat Okumuş
Kurgu : Yavuz Sağlam
Sanat Yönetimi : Selami Ünyeli
Oyuncular : Süleyman Düzgünoğlu, Elif Erman, Kimiya Sarabadani, Ali Güzelarslan, Seda Emre, Nuray Erkol, Yağız Asıldoğan.
Yapımcı Firma : BPM Müzik Film
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır