Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.03.2024 - Birleşik Krallık)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Rhys Frake-Waterfield
 

 

Winnie -the- Pooh: Kan ve Bal 2
Winnie -The- Pooh: Blood and Honey 2

İlk filmde masal kahramanları Winnie The Pooh ile Piglet’in Christopher’dan almak istedikleri intikam, seri bir cinayete dönüşmüştü. Winnie The Pooh Kan ve Bal 2, Yüz Dönüm Ormanı’nda yaşanan cinayetlerden sonra kaçmayı başaran Christopher’ın etrafında gelişen olayları konu alıyor. Bir çok kişi cinayetlerin Christopher tarafından işlendiğine inanır. Yaşanan dehşet üzerine terapiye başlayan genç adam geçmişiyle ilgili büyük sırlar olduğunu öğrenir. Bu arada intikam için geri dönme planları yapan Winnie ve Piglet bu kez Tigger ve Owl’u da yanında getirir. Büyük hesaplaşma için ormana dönen kahramanlar Christopher’ı öldürmek için her şeyi yapmaya hazırdır.
Not wanting to live in the shadows any longer, Winnie-the-Pooh, Piglet, Owl and Tigger take their fight to the town of Ashdown, leaving a bloody trail of death and mayhem in their wake.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 100 dakika
Ülke : Birleşik Krallık
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rhys Frake-Waterfield
Senaryo : Rhys Frake-Waterfield, Matt Leslie, A.A. Milne.
Müzik : Andrew Scott Bell
Görüntü Yönetimi : Vince Knight
Kurgu : Andy Dodd, Robert A. Haynes.
Sanat Yönetimi : Eleanor Foster
Oyuncular : Scott Chambers, Tallulah Evans, Lewis Santer, Eddy MacKenzie, Marcus Massey, Peter DeSouza-Feighoney, Simon Callow, Alec Newman, Thea Evans, Nicola Wright, Teresa Banham, Flynn Gray, Tade Adebajo, Nichaela Farrell, Flynn Matthews, Thanael Weeks, Joshua Osei, Sam Barrett, Ash Tandon, Kelly Rian Sanson, Lila Lasso, Tosin Thompson, Jamie Robertson, Andrew Rolfe, Lucas Allermann, Will iam Temple, Philip Philmar, Mason Stanley Gold, Jay Robertson, Tim Austin, David Olapoju, Charlotte Jackson Coleman.
Yapımcı Firma : Jagged Edge Productions
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 18+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır