Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.02.2024 - Lübnan)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Erwin Budiono
 

 

Riki Rhino: Kahraman Kanatlar
Riki Rhino: The Bird Kingdom

Riki adında cesur bir gergedan ve ördek arkadaşı Beni'nin, evlerini beklenen bir tsunamiden kurtarmaya yardımcı olacak sihirli bir tohum bulmak için tropik ormanlarda yolculuklarını anlatan eğlenceli bir aile macerası.
A fun, family adventure that follows a brave rhino named Riki and his duck friend Beni as they journey through tropical jungles to find a magic seed that will help save their home from a foreseen tsunami.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 109 dakika
Ülke : Endonezya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Erwin Budiono
Senaryo : Ratih Kumala, Jony Yuwono.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Ricky Budhrani, Erwin Budiono.
Kurgu : Ricky Budhrani
Sanat Yönetimi : Sheldon Brigman
Oyuncular : Seslendirme: Kiff VandenHeuvel, Rama Vallury, Kevin Makely, Zehra Fazal.
Yapımcı Firma : Batavia Pictures, Launch Releasing.
İthalatçı Firma : Wediacorp
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır