Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.04.2022 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Willing
 

 

Sahipsiz
Surrogate

Gizemli bir şekilde hastalanan ve ailesinin yok olmasını engellemek için mücadele eden bekar anne ve hemşire Natalie'yi konu alan bir hayalet korku filmi.
A ghost horror about single mother and nurse Natalie who falls mysteriously ill and struggles to stop her family from being destroyed.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Willing
Senaryo : Beth King, David Willing.
Müzik : Mark Buys
Görüntü Yönetimi : Ben Luck
Kurgu : John Balazs
Sanat Yönetimi : Bianca Milani
Oyuncular : Kestie Morassi, Jane Badler, Taysha Farrugia, Louise Siversen, Darcy Kent, Ellie Stewar, Matthew Crosby, Ellie Tevelis, Kate Cole, Jennifer Vuletic, Brett Cousins, Olivia Solomons, Nicholas Jaquinot, Sophie Cheeseman, Adam La Rosa, Scott Jackson, Roy Barker, Arlo Cimino, Anthony John Lynch, Cait Spiker, David Katic, Tassia Antoniou, Max Nappo, Roman Nappo.
Yapımcı Firma : Black Spade Productions, King Chester Productions.
İthalatçı Firma : Bircan Film (Serkan Bircan)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır