Haftanın Yeni Filmleri 10.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Melodi Tözüm
 

 

Üç Harfliler: Nazar
Üç Harfliler 6

Zeliha, torun sahibi olma umuduyla üç harflilerle anlaşma yapar. Ancak, torunu Nazar'ı, adet olup kadınlığa ilk adımını attığında onlara vermek zorundadır. Oğlu ve gelini zamanı geldiğinde anlaşmaya uymaz, bu sebeple Nazar’a karşılık üç harfliler tarafından kurban edilirler. Zorlu bir kaderle yüzleşen Zeliha, büyüye tövbe edip torununa adanmış bir yaşam sürmeye karar verir. Ta ki Nazar, 17 yaşında cinsel istismara maruz kalıp acımasızca öldürülene kadar. Torununun acı dolu ölümü Zeliha’da intikam arzusunu uyandırır, ancak bu sefer daha derin ve karanlık bir yolda.
Zeliha makes a deal with three-letter people in the hope of having a grandchild. However, she has to give her grandson Nazar to them when she gets her period and takes her first step into womanhood. His son and daughter-in-law do not comply with the agreement when the time comes, so they are sacrificed by the Three Letters in response to the Evil Eye. Faced with a difficult fate, Zeliha decides to repent of magic and live a life dedicated to her grandchild. Until Nazar was sexually abused and brutally murdered at the age of 17. The painful death of her grandson awakens Zeliha's desire for revenge, but this time on a deeper and darker path.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Melodi Tözüm
Senaryo : Melodi Tözüm
Müzik : Reşit Gözdamla
Görüntü Yönetimi : Eren Nayır
Kurgu : Mustafa Öztaş
Sanat Yönetimi : Burak Özcan
Oyuncular : Elçin Atamgüç, Hatice İrkin, Gülderen Güler, Berfin Naz, Melike Balçık, Elis Sezgin, Batuhan Gülcemal.
Yapımcı Firma : Muhteşem Film, TME Films. (Muhteşem Tözüm, Kemal Kaplanoğlu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır