Haftanın Yeni Filmleri 05.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hakan Yusufoğulları.
 

 

Küffar
Küffar

Necati’nin ansızın ölümü, çocuklarının üzerinde karanlık bir gölge bırakırken, en küçük kardeş Ömer’in sakatlığının ağırlığına ise bir yenisini ekler. Ancak bu ailedeki sırlar ve büyü, beklenmedik bir dönüşümü mümkün kılar. İki kardeş arasındaki bağlar, sadece bedensel değil, ruhsal bir dönüşüme de kapı aralar. Anneleri Cevriye ise bu ailenin en karanlık noktasında yer almaktadır. Büyünün gizemli gücü, fiziksel bedenlerde değil, ruhların içinde bir yolculuğa dönüşür. Bu dönüşüm, hem acı dolu geçmişle yüzleşmeyi hem de geleceği yeniden şekillendirmeyi gerektirecektir.
While Necati's sudden death leaves a dark shadow over his children, it adds to the weight of youngest brother Ömer's disability. But the secrets and magic in this family make an unexpected transformation possible. The bonds between two siblings open the door to not only physical but also spiritual transformation. Their mother, Cevriye, is at the darkest point of this family. The mysterious power of magic turns into a journey not within physical bodies but within souls. This transformation will require both confronting the painful past and reshaping the future.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 86 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mesut Erbaş, Hakan Yusufoğulları.
Senaryo : Mesut Erbaş, Burak Küçük.
Müzik : Samet Önder Kök
Görüntü Yönetimi : Buğra Kekik, Yavuz Soysal.
Kurgu : Mesut Erbaş, Hakan Yusufoğulları.
Sanat Yönetimi : Nazan Türkoğlu, Leila Jafari.
Oyuncular : Nur Çiçek Özenir, Burak Küçük, Sema Sevinç, Mesut Engin, İdil Tekelioğlu, Ogan Şenyolcu, Mehmet Umut Uzun, Tahsin Macit, Murat Kaçmaz, Tolgahan Demir.
Yapımcı Firma : HM Production (Hakan Yusufoğulları, Mesut Erbaş)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır