Haftanın Yeni Filmleri 12.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.01.2024 - Güney Afrika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Alois Di Leo
 

 

Nuh'un Gemisi
Noah's Ark

Mizah, çekicilik ve sevimli karakterlerin sevecen bir kombinasyonu ile tüm zamanların en ikonik ve en iyi bilinen hikayelerinden birinin eğlenceli ve orijinal bir yorumu. Film iki fareyi konu alıyor: Vini, sahne korkusu olan karizmatik bir şair ve yetenekli, çekici bir gitarist olan Tito.Yağmurlar yağdığında Nuh'un Gemisi'ne her türden yalnızca bir erkek ve bir dişinin girmesine izin verilir. Dahi bir hamam böceğinin yardımıyla ve kaderlerinin talihiyle, Vini ve Tito gemiye gizlice girer ve birlikte geminin etoburları ve bitki yiyicileri arasındaki bir kavgayı önler. Bu arada hayvanlar, dünyaca ünlü şair Vinicius de Moraes'ten ilham alan bir dizi klasik şarkı söyler. Bu yetenekli ve kaçak yolcuların , müziği 40 gün 40 gece hayvanlar arasındaki huzuru ve dengeyi korumak için kullanmaları gerekecektir.
A pair of mice attempt to board Noah's Ark.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Adventure Musical
Süre : 84 dakika
Ülke : Brezilya Hindistan Hollanda Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alois Di Leo, Sergio Machado, Rene Veilleux.
Senaryo : Sergio Machado
Müzik : Patrícia Portaro
Görüntü Yönetimi : Ehsan_Mohamadi_P
Kurgu : Marcelo Junqueira
Sanat Yönetimi : Alex Liki
Oyuncular : Seslendirme: Rodrigo Santoro, Marcelo Adnet, Alice Braga, Keith Silverstein,Ian James Corlett, Luis Bermudez, Laila McCann, Debra Wilson, Christopher Corey Smith, Triya Leong, Rachel Butera, Misty Lee, Rick Zieff, David Lodge, Bill Rogers, Karen Strassman, Mark Lewis, Nisa Ward.
Yapımcı Firma : Globo Filmes, Gullane, NIP, Symbiosys Technologies, VideoFilmes.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma : 6+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır