Haftanın Yeni Filmleri 12.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Recep Akdağ
 

 

Bodrum Seferi
Bodrum Seferi
Sefer's Bodrum Adventure

Hayatı boyunca köyünden dışarı hiç çıkmamış olan Sefer’in rüyalarına sürekli bir tatil beldesi girmektedir. Neresi olduğuna dair bir fikri bile olmayan Sefer, tesadüf eseri oranın Bodrum olduğunu anlar ve bütün köyün de desteğiyle her şey dahil bir tatil köyüne gitmek için yola koyulur. Fakat her şey dahil midir? Sakar Sefer başına neler geleceğinden habersizdir. Sefer, anasız babasız büyümüş, askerlik dışında köyünden hiç çıkmamış biraz saf ama zeki de bir karakterdir. Rüyalarında lüks bir otelin havuz başında, belki de hayatında göremeyeceği kadar güzel kızlarla dans ederken kendisini görür. Bir gün gazetede rüyasındaki yerin Bodrum olduğunu öğrenir. Heyecanla “Buldum!” diye sevinir, fakat büyük bir sorun vardır seferin parası yoktur. Onu sevenlerin yardımı ile para bulunur yola çıkar. Sefer! Bodrum’a vardığında telefonda sorduğu “Her şey dahil” kavramını tüm Bodrum için geçerli sanır. Bu yanlış anlamadan dolayı   başına her türlü belayı açar ve gazetelerin manşetlerini süsler.
Sefer, who has never left his village in his life, always dreams of a holiday destination. Having no idea where it is, Sefer finds out by chance that it is Bodrum and sets out to go to an all-inclusive holiday village with the support of the whole village. But is everything included? Clumsy Sefer is unaware of what will happen to him. Sefer is a somewhat naive but intelligent character who grew up without a mother or father and has never left his village except for military service. In his dreams, he sees himself dancing by the pool of a luxury hotel with more beautiful girls than he has ever seen in his life. One day, he learns in the newspaper that his dream place is Bodrum. “I found it!” with excitement. He rejoices, but there is a big problem: there is no money for the expedition. With the help of those who love him, he finds money and sets off. Expedition! When he arrived in Bodrum, he thought that the "all inclusive" concept he asked on the phone was valid for all of Bodrum. Because of this misunderstanding, he gets into all kinds of trouble and makes headlines in the newspapers.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Adventure
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Recep Akdağ
Senaryo : Bahattin Öztürk, Recep Akdağ.
Müzik : Kaan Uysal, Saki Çimen.
Görüntü Yönetimi : Cidal Canpek
Kurgu : Kağan Tunca
Sanat Yönetimi : Berkay Aydın
Oyuncular : Sarp Bozkurt, Sedef Şahin, Ebru Kural, İrfan Kangı, Can Verel, Asuman Dabak, Suzan Kardeş, Tarık Pabuççuoğlu, Serhat Boylu, Kahraman Sivri, Ali İpin, Soner Türker, Ahmet Dursun, Bensu Küçükaka, Zilan Duru.
Yapımcı Firma : Eminoğlu Grup, Senarist Medya Yapım.(Bahattin Öztürk, Serhat Boylu, Recep Akdağ)
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır