Haftanın Yeni Filmleri 19.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.04.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Deniz Denizciler
 

 

Aşk Filmi
Aşk Filmi

Yaz, top modellik yapan, çevresinde popüler, gece hayatı ve eğlenceye düşkün bir kadındır. Tesadüf eseri bir aşk filmi görüşmesine gider ve deneme çekimi sırasında filmin yönetmeni Uzay ile tatlı bir inatlaşmaya girer. Fakat bu inatlaşma ona hayatı boyunca unutamayacağı bir aşk acısı yaşatacaktır.
Yaz is a top model, popular woman in her community, fond of nightlife and entertainment. By chance, he goes to an interview for a romance movie and gets into a sweet stubborn argument with the film's director, Uzay, during the test shoot. But this stubbornness will cause him a love pain that he will never forget throughout his life..

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Romance Comedy
Süre : 125 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Deniz Denizciler
Senaryo : Deniz Denizciler
Müzik : Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetimi : Vedat Demir
Kurgu : Ramiz Büyükbayrak, Umut Yıldız.
Sanat Yönetimi : Gökhan Özmenci
Oyuncular : Cemre Baysel, İlhan Şen, Vahid Berke Ertekin, Onur Büyüktopçu, İrem Yüksel, Deren Talu, Erkan Petekkaya, Hande Katipoğlu.
Yapımcı Firma : Central Roof Production (Vahid Berke Ertekin)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır