Haftanın Yeni Filmleri 19.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.04.2024 - Birleşik Krallık)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ahmed El Gendy
 

 

Çılgın Yolculuk
Fasel Men El Lahazat El Lazeeza

Pek çok sorunla karşılaşan bir çiftin, tesadüfen onları paralel dünyalara götüren bir portal açılmasını konu alan romantik bir komedi.
A romantic comedy about a couple who encounter many problems, until a portal opens by chance that leads them to parallel worlds.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Comedy
Süre : 122 dakika
Ülke : Mısır
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ahmed El Gendy
Senaryo : Sherif Nagib, George Azmy.
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Hesham Maged, Hana Al Zahed, Bayoumi Fouad, Mohamed Tharwat, Taha Desouky, Jan ramez, Ghada Ibrahim.
Yapımcı Firma : (Ahmed El Sobky)
İthalatçı Firma :
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır