Haftanın Yeni Filmleri 19.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.06.2023 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

David Pujol
 

 

Dali'yi Beklerken
Esperando a Dalí
Waiting for Dali

Yetenekli bir şef olan Fernando, 70'li yıllarda uluslararası üne sahip Salvador Dalí'nin ikametgahı olan Cadaqués köyüne gelir. Şef ile sanatçının yolları kesişecek ve yeni bir mutfak dehasının doğmasına neden olacaktır.
Fernando, a talented chef, arrives to the village of Cadaqués during the 70s, residence of the internationally renowned Salvador Dalí. The paths of the chef and the artist will cross and cause the birth of a new culinary genius.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Drama Romance
Süre : 114 dakika
Ülke : İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Pujol
Senaryo : Miguel García Navarrete, David Pujol.
Müzik : Pascal Comelade
Görüntü Yönetimi : Román Martínez de Bujo
Kurgu : Jordi Muñoz
Sanat Yönetimi : Laia Serra
Oyuncular : José Garcia, Ivan Massagué, Clara Ponsot, Nicolas Cazalé, Pol López, Alberto Lozano, Varvara Borodina, Francesc Ferrer, Vicky Peña, Paco Tous, José Ángel Egido, Bruno Raffaelli, Pep Cruz, Gal Soler, Anna Vicens, Yannik Mazzilli, Guillem Balart, Isabelle Brès, Xavier Capdet, Martí Salvat, Pablo Macho, Christian Stamm, Genís Campillo, Carlos Conde, Carles Gilabert.
Yapımcı Firma : FishCorb Films, Arlong Productions, Loco Films.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır