Haftanın Yeni Filmleri 24.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.04.2024 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Imax,  

Oh Yoon-Dong
 

 

Aespa World Tour in Cinemas
Aespa World Tour in Cinemas

Şubat ayından Eylül 2023'e kadar grubun ilk dünya turnesi olan aespa ive Tour 2023 SYNK: Hyper Line, dört kıtada yirmi bir mekanı ziyaret etti. Şimdi, aespa ile küresel turne yolculuklarının son bölümüne adım atın: dünya turu ile sinemalarda. aespa'nın İngiltere'deki ilk gösterileri olan Londra O2 Arena'daki heyecan verici şovlarından çekilen canlı performanslarının benzersiz enerjisine tanık olun. Fütüristik sahne görselleri, yüksek enerjili koreografileri ve büyüleyici vokalleriyle 'Next Level', 'Savage', 'Girls', 'Spicy' ve 'Black Mamba' gibi hayranların favorilerini sunarak sahneye şiddetle hükmettiler. Filmde ayrıca her üyenin bireysel performansları vurgulanırken, perde arkasına bir bakış sunan özel sahne arkası röportajları da yer alıyor. Next Level MV'nin 2,8 milyardan fazla YouTube izlenmesi ve çok beğenilen performanslarıyla; KarinaA, Giselle, Winter ve Ningning'den oluşan azılı dörtlü, ekranda ve ekran dışında katil performansçılar olarak statülerini hızla sağlamlaştırıyor.
Aespa's concert at London's O2 Arena, their first-ever U.K. show, featuring fan-favorite performances, "Next Level," "Savage," "Girls," "Spicy,","Black Mamba" and showcases individual member performances and behind-the-scenes interviews.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Music
Süre : 125 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Oh Yoon-Dong
Senaryo : Yoo Ji Min
Müzik : Aespa
Görüntü Yönetimi : Oh Yoon-Dong
Kurgu : Oh Yoon-Dong
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Yoo Ji Min, Aeri Uchinaga, Kim Min Jeong, Ning Yizhuo.
Yapımcı Firma : CJ 4DPlex, Dream Maker Entertainment, SM Entertainment, ScreenX Studio.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır