Haftanın Yeni Filmleri 26.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.03.2024 - Portekiz)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Gonzalo Gutierrez
 

 

Küçük Don Kişot'un Maceraları
Quixotes - The Heirs of La Mancha
Giants of la Mancha

Alfonso Kişot, büyük büyük büyük dedesi Don Kişot gibi, müthiş bir hayal gücüne sahip, 11 yaşında bir çocuktur. Tıpkı dedesi Don Kişot gibi çok sevdiği La Mancha kasabasını sadece kendisinin görebildiği tehlikelerden korumaktadır. Bir gün karanlık iş insanı Carrasso kasabaya gelir ve çeşitli bahanelerle La Mancha’yı ele geçirmeye çalışır. Alfonso artık sadece görünmeyen tehlikelere karşı değil aynı zamanda Carrasco’ya karşı da evini ve kasabasını korumak zorundadır. Alfonso, arkadaşları Pancho Panza ve Victoria’yı da yanına alarak heyecan ve sürprizlerle dolu bir maceraya atılacaktır.
11-year-old Alfonso, heir of Don Quixote, and his 3 imaginary and musical rabbits join Pancho and Victoria, to save their beloved town of La Mancha from a huge storm.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 87 dakika
Ülke : Arjantin Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gonzalo Gutierrez
Senaryo : Pablo Biondi, Gonzalo Gutierrez, Carlos Kotkin.
Müzik : Pablo Borghi
Görüntü Yönetimi : Matías Nicolás
Kurgu : Martín Blousson
Sanat Yönetimi : Sebastián Giacobino
Oyuncular : Seslendirme: Facundo Reyes, Marina Blanke, Julian Janssen.
Yapımcı Firma : GF Films, Studio 100 Media, M.A.R.K.13, GGVFX Studio, Isar Animation, 3 Doubles Producciones.
İthalatçı Firma : BKM
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır