Haftanın Yeni Filmleri 26.04.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.04.2024 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Moritz Mohr
 

 

Boy Kills World
Boy Kills World

Canlı bir hayal gücüne sahip sağır bir kişi olan Boy'u konu alan distopik, ateşli bir rüya aksiyon filmi. Ailesi öldürülünce, gizemli bir şaman tarafından çocuksu hayal gücünü bastırmak ve bir ölüm aracına dönüşmek üzere eğitilir.
A dystopian fever dream action film that follows Boy, a deaf person with a vibrant imagination. When his family is murdered, he is trained by a mysterious shaman to repress his childish imagination and become an instrument of death.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Thriller
Süre : 115 dakika
Ülke : Almanya Güney Afrika Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Moritz Mohr
Senaryo : Tyler Burton Smith, Arend Remmers, Moritz Mohr.
Müzik : Ludvig Forssell
Görüntü Yönetimi : Peter Matjasko
Kurgu : Lucian Barnard
Sanat Yönetimi : Charis Baleson, Kirk Doman.
Oyuncular : Bill Skarsgård, Jessica Rothe, Michelle Dockery, Brett Gelman, Isaiah Mustafa, Yayan Ruhian, Cameron Crovetti, Nicholas Crovetti, Quinn Copeland, Andrew Koji, Sharlto Copley, Famke Janssen, H. Jon Benjamin, Jody Abrahams, Natalia Aleksandrowa, Zainab Azizi, Inge Beckmann, Reza Brojerdi, Nena Butler, François Chau, Jane de Wet, Ashley Dowds, Dorothy Ann Gould, Blake Isaacs, Ilse Klink, Rolanda Marais, Jasmine Maylam.
Yapımcı Firma : Raimi Productions, Ventaro Film.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 18+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır