Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Müfit Can Saçıntı
 

 

Sinemada İtiraz Ediyorum
Sinemada İtiraz Ediyorum

Mandıra Filozofu filmleriyle tanınan, Müfit Can Saçıntı, beş yıldır tiyatro sahnelerinde sürdürdüğü tek kişilik güldürüsünü sinema perdesine taşıyor. Önceki filmlerindeki eğlenceli kapitalist sistem eleştirisini sürdüren Müfit Can Saçıntı, çeşitli konularda itirazlarını eğlenceli bir şekilde dile getiriyor. Evlilikten, eğitim sistemine, çalışma hayatından reklamlara kadar, pek çok konuda düşündürürken güldürmeyi başarıyor.
Müfit Can Saçıntı, known for his films Mandıra Filozofu, brings his one-man comedy, which he has been performing on theater stages for five years, to the cinema screen. Continuing his entertaining criticism of the capitalist system in his previous films, Müfit Can Saçıntı expresses his objections on various issues in an entertaining way. It manages to make you laugh while making you think about many topics, from marriage to the education system, from working life to advertisements.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 73 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Müfit Can Saçıntı
Senaryo : Müfit Can Saçıntı
Müzik : Ateş Arya, Ersin Karakaya, Derman Çinkılıç, Hüseyin Ateş.
Görüntü Yönetimi : Hasan Ali Şahin
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Müfit Can Saçıntı
Yapımcı Firma : Artistik Yapım
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır