Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bilal Kalyoncu
 

 

Bakkal Amca: Mahmut Tuncer
Bakkal Amca: Mahmut Tuncer

Tevfik Gürol işleri yolunda gitmeyen bir yönetmendir. Kayınçosu Kuntiz ile hangi projeye el atsalar batırmışlardır. Ünlü yapımcı Taner Dişli’nin biyografi filmlerinden çok para kazandığını gören Tevfik Gürol, tefecilerden aldığı borcu ödeyebilmek için Mahmut Tuncer’e bir biyografi filmi çekmeye karar verir. Ancak bir sorun vardır, Mahmut Tuncer yaşıyordur ve ismi unutulmuş bir türkücüdür. Acaba bu film tutacak mıdır? Herkesi hayal gemisine bindiren yönetmen Tevfik Gürol ve Mahmut Tuncer’in başına geleceklere filmde izleyeceğiz.
Tevfik Gürol is a director whose things are not going well. Whatever project he and his son-in-law Kuntiz attempted, they failed. Seeing that the famous producer Taner Dışli earns a lot of money from his biopics, Tevfik Gürol decides to shoot a biography film for Mahmut Tuncer in order to pay off the debt he received from loan sharks. But there is a problem, Mahmut Tuncer is alive and a forgotten folk singer. I wonder if this movie will catch on? In the movie, we will watch what happens to directors Tevfik Gürol and Mahmut Tuncer, who put everyone on the ship of dreams.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 105 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bilal Kalyoncu
Senaryo : Özgür Bakar
Müzik : Fırat Deniz Haznedaroğlu
Görüntü Yönetimi : Faik Çayır
Kurgu : Akın Çam
Sanat Yönetimi : Ebru Öncü Özturan
Oyuncular : Mahmut Tuncer, Necmi Yapıcı, Mehmet Ali Yıldırımlar, Buse Sinem İren, Korhan Erduran, Sera Tokdemir, Mehmet Ali Erbil, Besim Demirkıran, İsmet Şimşek.
Yapımcı Firma : 2506 (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+ 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır