Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Tolga Savu
 

 

Grabuna
Grabuna

Yetmişli yıllarda Ankara’dan Edirne'ye atanan memurun gizemli bir müzede yaşadıkları ilginç bir dille anlatılıyor.
The experiences of a civil servant appointed from Ankara to Edirne in the seventies in a mysterious museum are told in an interesting way.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Thriler
Süre : 108 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tolga Savu
Senaryo : Ergin Kılıkçıer
Müzik : Onur Gözüm, Şerifcan Gözüm.
Görüntü Yönetimi : Serkan Gülgüler
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Tolga Savu
Oyuncular : Öykü Gürman, Hakan Akgün, Kaan Yılmaz, Bahtiyar Engin, Mehtap Bayri, Ramiz Mullamusa., Özlem Gezgin, Ergin Kılıkçıer.
Yapımcı Firma : Çekirdek Prodüksiyon (Alper Aksoy)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır