Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.04.2023 - İspanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-RayÇocuk Filmi,  

Lorena Ares
 

 

Hanna ve Minik Canavarlar
Hanna y los monstruos
Hanna and the Monsters

Monsterville, insanlar arasında yaşamaktan bıkmış canavarların yaşadığı bir kasabadır. Ancak bir gün Hanna adında küçük bir kız onların dünyasına girmeyi başarır ve Monsterville'i riske atar.
Monsterville is a town inhabited by monsters who have grown tired of living among humans. But one day, a little girl named Hanna manages to trespass into their world, putting Monsterville at risk.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 80 dakika
Ülke : İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lorena Ares
Senaryo : Cristina Broquetas, José Pérez Quintero, Raúl Portero, Ángeles Hernández, David Matamoros.
Müzik : Miquel Tejada
Görüntü Yönetimi : Daniel Abalo
Kurgu : Jacob Carmona
Sanat Yönetimi : David Alcarria, Bernat del Rey Calsapeu, Chechu Ramírez.
Oyuncular : Seslendirme: Pep Papell, Savannah Fort, Anna Orra, Oriol Rafel, Núria Trifol, Eli Beuter, Aleix Estadella, Gemma Ibáñez, Sergi Mani, Pep Ribas, Diana de Guzmán, Edgar Moreno.
Yapımcı Firma : Pink Parrot Media
İthalatçı Firma : Wediacorp
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır