Haftanın Yeni Filmleri 03.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.05.2022 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Boris Chertkov
 

 

Küçük Prens: Karlar Ülkesi
Suvorov. Velikoe puteshestvie

Maceracı ruhlu bir çocuk olan Grisha, zengin kontun oğlunun yerine geçmeye zorlanır ve İsviçre seferine gönderilir. Çıktığı yolculukta heyecan verici maceralara ve önemli olaylara karışır. Kahramanımız kaderin garip bir cilvesi sonucu çıktığı yolculukta kendisini İsviçre Alplerindeki ünlü seferinin ortasında efsanevi Rus komutan Alexander Suvorovun emrinde hizmet ederken bulur. Küçük bir çocuğun gerçek bir kahramana nasıl dönüştüğünü ve iyi şansın her zaman temiz kalpli insanların yardımcısı olduğunu konu alan eğlence dolu bir animasyon. Sevgiyle hareket eden herkes kahraman olabilir. Bu eğlenceli hikâye çocukları maceracı ruha, büyülü dönüşümlere, sevginin gücüne, cesarete ve kendini geliştirmek gibi değerlere teşvik eder.
A simple young man Grisha will have to part from his beloved Sonya and go on a great journey: he will fall into the service of the invincible commander Alexander Vasilyevich Suvorov. Grisha will take part in exciting adventures and fateful events during the legendary Swiss campaign. Believing in himself, Grisha will challenge a dangerous villain, be smart more than once and find new true friends. Although his small, but real feat will rescue Suvorov and prove that everyone can become a hero if he is driven by love.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure History
Süre : 85 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Boris Chertkov
Senaryo : Natalya Dementeva, Andrei Kureichik.
Müzik : Ivan Uryupin
Görüntü Yönetimi : Denis Eldyshov
Kurgu : Andrey Melnikov
Sanat Yönetimi : Stepan Grudinin, Yuriy Pronin, Yelena Sevostyanova, Pavel Potekhin.
Oyuncular : Seslendirme: Anna Ardova, Natalya Bystrova, Aleksey Demidov, Konstantin Khabenskiy, Philipp Kirkorov, Anton Makarskiy, Yuliya Rutberg.
Yapımcı Firma : Central Partnership, Twelvep Animation.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır