Haftanın Yeni Filmleri 10.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mert Uzunmehmet
 

 

Makka: Cinn-i Azap
Makka: Cinn-i Azap

Makka: Cinn-i Azap, kara büyü ritüellerinde kullanılan objelere temas eden genç bir kızın yaşadıklarını konu ediyor. 12 yaşında genç bir kız olan Leyla, inancının gücünden emin olamaz. Leyla, cin çağırma ve kara büyü ritüellerinde kullanılan objeler ile temas ettikten sonra kendisini korkunç olayların içerisinde bulur.
Makka: Cinn-i Azap is about the experiences of a young girl who comes into contact with objects used in black magic rituals. Leyla, a 12-year-old young girl, cannot be sure of the strength of her faith. Leyla finds herself in terrible events after coming into contact with objects used in summoning demons and black magic rituals.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 75 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mert Uzunmehmet
Senaryo : Tarık Çiçek
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Turgay Özdemir
Kurgu : Selman Çiçek
Sanat Yönetimi : Ekin Çınar
Oyuncular : Oğuzhan Mengübeti, Yağmur Körpe, Raziye Tokgöz, Beray Naz Akyıldız, Hakan Susuz, Seza İstanbullu, Mete Gözen.
Yapımcı Firma : Apollon Film (Kubdettin Durgun)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır