Haftanın Yeni Filmleri 10.05.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.05.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kamil Çetin
 

 

Çingene Kızı: Zeugma
Çingene Kızı: Zeugma
Gypsy Girl

Gaziantep Zeugma müzesini soymanın hayalini kuran bir çetenin bütün planları müze müdürü Esra, güvenlik görevlisi Zeki ve uyanık polis teşkilatı tarafından yerle bir edilir. Sonunda Gaziantep kazanırken, Zeki ve Esra da aşkta kazanacaklar mı? Amerika'dan Gaziantep Zeugma müzesine getirilen çingene kızı mozaiğini herkes heyecanla beklemektedir, Müze müdürü Esra ve güvenlik görevlisi Zeki kadar heyecanlı birileri daha vardır: Barbaros ve adamları... Mozaik bir anda ortadan kaybolunca herkes birbirinden şüphelenmeye başlar, peki mozaiği kim çalmıştır?
All the plans of a gang that dreams of robbing the Gaziantep Zeugma museum are destroyed by the museum director Esra, security guard Zeki and the alert police force. While Gaziantep wins in the end, will Zeki and Esra also win in love?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2024
Tarz * : Comedy
Süre : 107 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kamil Çetin
Senaryo : Cavidan Balcı
Müzik : Eser Taşkıran
Görüntü Yönetimi : Bekir Toplar
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : İnan Ulaş Torun, Aysel Nazim, Altan Erkekli, Orhan Aydın, Didem Taslan, Kıvanç Baran Arslan, Deniz Oral, Seher Terzi, Hakan Bulut, Kubilay Penbeklioğlu, Nicholas Paul Facey, Zeynep Gülmez, Serkan Şengül.
Yapımcı Firma : Zen Yapım (İbrahim Akbaba)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır