Haftanın Yeni Filmleri 17.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.12.2021 - Finlandiya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

Jon Watts
 

 

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok
Spider-Man: No Way Home
Spider-Man: No Way Home

Örümcek-Adam’ın sinematik tarihinde ilk kez, mahallemizin sevimli kahramanı maskesiz ve normal hayatı ile Süper Kahraman olmanın yüksek risklerini birbirinden ayıramayacak durumda. Doktor Strange’den kendisine yardım etmesini istediğinde bu riskler daha da tehlikeli bir hal alır ve onu gerçekten Örümcek-Adam olmanın ne anlama geldiğini keşfetmeye zorlar.

With Spider-Man's identity now revealed, Peter asks Doctor Strange for help. When a spell goes wrong, dangerous foes from other worlds start to appear, forcing Peter to discover what it truly means to be Spider-Man.

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 148 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İzlanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jon Watts
Senaryo : Chris McKenna, Erik Sommers.
Müzik : Michael Giacchino
Görüntü Yönetimi : Mauro Fiore
Kurgu : Robin Buday
Sanat Yönetimi : Samantha Avila, Brian Stultz, Frances Lynn Hernandez, Kristen Maloney.
Oyuncular : Zendaya, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Marisa Tomei, Jon Favreau, J.K. Simmons, Willem Dafoe, Angourie Rice, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon, Paula Newsome, Benedict Wong, Martin Starr, Harry Holland, J.B. Smoove, Jorge Lendeborg Jr., Tony Revolori, Hannibal Buress, Gloria Bishop, Christopher Cocke, Glenn Keogh, Tarek al Halabi, Jordan Foster, Paris Benjamin.
Yapımcı Firma : Columbia Pictures, Pascal Pictures, Marvel Studios, Sony Pictures Entertainment.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 10A 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır