Haftanın Yeni Filmleri 25.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.08.2022 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Gorô Taniguchi
 

 

One Piece Film: Red
One Piece Film: Red

Müzik adası Elegia’da, dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen ama daha önce yüzü hiç görülmemiş olan Uta, ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına kendini gösterecektir. Dünyanın dört bir yanından konsere gelen hayranların arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır. Ancak etkinlikler başladığında Uta’yla ilgili onları şok edecek bir gerçek öğrenirler.
Uta--the most beloved singer in the world whose voice has been described as 'otherworldly'--is renowned for concealing her own identity when performing. Now, for the first time ever, she will reveal herself to the world at a live concert.   With the Navy watching closely, the venue fills with Uta's fans--including excited pirates and the Straw Hats led by Luffy, who simply came to enjoy her sonorous performance--all eagerly awaiting the voice that the whole world has been waiting for to resound. The story begins with the shocking revelation that she is the enigmatic Shanks' daughter.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 115 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gorô Taniguchi
Senaryo : Brooklyn El-Omar, Tsutomu Kuroiwa.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Ejian Changgao
Kurgu : Kentaro Kawasaki
Sanat Yönetimi : Matsune Suzuki
Oyuncular : Seslendirme: Mayumi Tanaka, Kazuya Nakai, Akemi Okamura, Kappei Yamaguchi, Hiroaki Hirata, Ikue Ôtani, Yuriko Yamaguchi, Kazuki Yao, Katsutoshi Houki, Kaori Nazuka, Kenjirô Tsuda, Shûichi Ikeda, Chise Niitsu.
Yapımcı Firma : Toei Animation (Eiichiro Oda)
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır