Haftanın Yeni Filmleri 24.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.01.2021 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Noel Cleary
 

 

Arı Maya 3
Biene Maja - Das geheime Königreich
Maya the Bee 3: The Golden Orb

Maya ve Willy bir karınca prensesini kurtarıp, daha önce hiç gitmedikleri toprakları keşfetmek için büyük bir maceraya çıkacaklar.
When Maya, a headstrong little bee, and her best friend Willi, rescue an ant princess, they find themselves in the middle of an epic bug battle that will take them to strange new worlds and test their friendship to its limits.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation
Süre : 88 dakika
Ülke : Almanya Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Noel Cleary
Senaryo : Adrian Bickenbach, Noel Cleary, Fin Edquist, Tess Meyer, Adam Rainford.
Müzik : Ute Engelhardt
Görüntü Yönetimi : Simon Kopp
Kurgu : Adam Rainford
Sanat Yönetimi : Torsten Schrank, Toby Schwarz.
Oyuncular : Seslendirme: Coco Jack Gillies, Benson Jack Anthony, Jimmy James Eaton, Tess Meyer, Justine Clarke, Cam Ralph, Shane Dundas, David Collins, Tom Cossettini, Frances Berry, Callan Colley, Noel Cleary, Darren Sabadina, Jordan Rainford, Christian Charisiou, Tin Pang, Evie Gillies, Sam Haft.
Yapımcı Firma : Studio 100 Media, Studio B Animation.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır