Haftanın Yeni Filmleri 31.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.03.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mehmet Sağlam
 

 

Ecinni 4: Ecel
Ecinni 4: Ecel

Zeynep’in belirsiz varlıklar görmesi üzerine bir teşhis yoluna düşen ailenin çıktığı yolda Zeynep’in altı yaşındaki kardeşi Elif esrarengiz bir şekilde kaybolur. Finalde tüm deliller Elif’i, ablası Zeynep’in bir kuyuya ittirerek ölümüne sebep olduğunu işaret etse de Elif’in ne kuyuda cesedine ne de kendisine iki ay boyunca ulaşılamaz. Annesi’nin Elif’i yeniden aramaya koyulmasıyla birlikte korkunç gerçeklerle yüzleşilecektir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehmet Sağlam
Senaryo : Mehmet Sağlam
Müzik : Can Kiremitçi
Görüntü Yönetimi : Berk Aygül
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Amine Yazgı Bekar
Oyuncular : Merve Ateş, Fatih Paşalı, Yasemin Kurttekin, Batuhan Zeybek, İrfan Sağbaş, Hüseyin Aytuğ Çelik, Merve Karazeybek.
Yapımcı Firma : Sağlam Film (Ayşe Sağlam)
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır