Haftanın Yeni Filmleri 31.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.03.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

İhsan Gökhan Gökçay
 

 

Kızım
Kızım

Doktor bir annenin ölümcül bir hastalığa yakalanan kızı için verdiği mücadelede kendini bir cinayet çıkmazında  bulmasını konu alan “kızım” filmi gerilim ve dram tadında yapısıyla izleyicisine  aynı zamanda annenin bilinmez bir çıkmazda dini kötüye kullanarak insanların duygularını istismar edenlerin  tuzağına düşmesini konu alıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Thriller Drama
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İhsan Gökhan Gökçay
Senaryo : İhsan Gökhan Gökçay
Müzik : Mustafa Arapoğlu
Görüntü Yönetimi : Yaşar Özkan
Kurgu : Özkan Aksular
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Erol Yavan, Sinem Dalkıran, Pınar Kartal, Elif Naz Uyanık, Zeynep Güneş, Zöhre Atsan, Kenan Gökçe.
Yapımcı Firma : Mor Yapım
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır