Haftanın Yeni Filmleri 19.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.05.2021 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Jin Xiao-Min
 

 

Çılgın Yarışçılar
Kong Long Fei Che
Crazy Racing

Sloan, yarış arabalarına tutkuyla bağlı bir gençtir. Ailesinin de bir zamanlar yarış partneri olduğunu öğrenen Sloan, haklı olarak ailesine ait olan bir unvanı geri kazanmak için ne gerekiyorsa yapmaya karar verir.
Sloan is a young man with a passion for racing cars. Learning that his family was once a racing partner, Sloan decides to do whatever it takes to regain a title that rightfully belongs to his family.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation
Süre : 96 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Zhu Guo-Yang
Senaryo : Cen Guo-Guang, Jin Xiao-Min.
Müzik : Zhu Guo-Yang
Görüntü Yönetimi : Guan Pei-Wen
Kurgu : Ding Cheuk-Lun, Guan Pei-Wen.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Jialin Ye, Jishang Luo, Priscilla Li, Sixi, Zhuo Yang.
Yapımcı Firma : Fantawild Animation
İthalatçı Firma : Wediacorp.
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır