Haftanın Yeni Filmleri 14.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.03.2023 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Denis Chernov
 

 

Çılgın Dostum Finnik
Finnick

Yaşadığı evin sahipleriyle geçinemeyen tatlı Finnick, onları kendi yöntemleriyle bir bir kovar. Ta ki Christine gelene kadar! Zeki ve dedektifliğe merak salmış Christine, Finnick’in itirazlarına rağmen onunla arkadaşlık kurmayı başarır. İkili birlikte tüm şehri etkileyen bir gizemi çözmek için heyecan dolu bir maceraya atılırlar.
Not many people know that every house is inhabited by finns. They are furry creatures that appear in human world to take care of a house and keep the hearth. Finnick is a young Finn, who doesn't seem to care about his responsibility of making a home out of the house. He is just making pranks on «his people» and that is the reason why none of the families wanted to stay long in his house. Everything changes when a new family comes to his house, where Finnick's tricks do not work at all, and he meets 13-year old Christine and inexplicable events begin to happen in the city. Finnick and Christine, who are so different, will have to team up and work together to solve the mystery of the events and save the city.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 85 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Denis Chernov
Senaryo : Tatiana Belova, Denis Chernov, Aleksandr Kim, Neil Landa, Lev Murzenko.
Müzik : Sergey Sidorov
Görüntü Yönetimi : Ilya Popov, Maksim Malyavin.
Kurgu : Arkadiy Muratov
Sanat Yönetimi : Olga Ovinnikova, Aleksei Sudakov.
Oyuncular : Seslendirme: Artur Babich, Paul Castro Jr., Clifford Chapin, Emily Cramer, Boris Dergachev, Nathalie Ferare, Ida Galich, Veronika Golubeva, Aleksandr Gudkov, Mikhail Khrustalyov, Vlad Levskiy, Andrey Lovin, Danila Milokhin, Robb Moreira, Billy Bob Thompson.
Yapımcı Firma : Riki Production
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır