Haftanın Yeni Filmleri   (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.03.2016 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Greg Mottola
 

 

Komşum Bir Ajan
Keeping Up with the Joneses
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Comedy
Süre : dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Greg Mottola
Senaryo : Michael LeSieur
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Andrew Dunn
Kurgu : David Rennie
Sanat Yönetimi : Jeremy Woolsey
Oyuncular : Gal Gadot, Isla Fisher, Jon Hamm, Zach Galifianakis, Maribeth Monroe, Ming Zhao, Cullen Moss, Jeff Chase, Dennise Renae Larson, William Curtis Coppersmith, Ari Shaffir, Darin Cooper, Scott Ledbetter, NM Garcia, Kristi Von, Amy Parrish, Inder Kumar, Fred Galle, Jona Xiao, Patti Schellhaas, Massi Furlan, Heather Schell, Tahseen Ghauri, BreeAnna Marie, Brice Anthony Heller, Marc Grapey, Scott Allen Perry, Luke Hawx, Michael Liu, Geoffrey Howard, Gregory Fears, Carrie L. Walrond, Karina Bonnefil, Sarai Tinck, Jack Champion, Stephen Dean.
Yapımcı Firma : Fox 2000 Pictures, Parkes+MacDonald Image Nation.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : 43
Editör : Henüz Oylanmamış
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır