Haftanın Yeni Filmleri 21.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.07.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Metin Kuru
 

 

Mühr-ü Musallat 2: Yasak Düğün
Mühr-ü Musallat 2: Yasak Düğün
Sealed Invasion 2: Forbidden Wedding

Üç kuşak öncesinden ailesine musallat olmuş cin sebebiyle evlenmemesi gereken Nilgün, bu tip olayları hurafe olarak gördüğü için uyarıları dikkate almayıp evlenir ve hayatı birkaç gün içinde alt üst olur. Eski bir büyücü olan Cennet'in tavsiyesiyle 'Kör Hoca' lakaplı birinin duruma müdahale etmesine ikna olan Nilgün ve ailesi, gün geçtikçe kanlı sonuçlar doğuran mistik ve tehlikeli bir keşif yolculuğunun içinde kaybolmaktan kurtulamazlar.
Nilgün, who should not marry because of the jinn that haunted her family three generations ago, ignores the warnings because she sees such events as superstition and marries and her life turns upside down in a few days. Convinced that someone nicknamed 'Blind Hodja' would intervene in the situation with the advice of an old magician, Cennet, Nilgün and her family can't help but get lost in a mystical and dangerous journey of discovery that leads to bloody results day by day.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 110 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Metin Kuru
Senaryo : Metin Kuru
Müzik : Ajlan Akyüz, Umut Eral.
Görüntü Yönetimi : Sadık Buğra Yavuz
Kurgu : Beyza Nur Yüksek
Sanat Yönetimi : Murat Ünaloğu
Oyuncular : Merve Kurç, Nevin Efe, Mehmet Cerrahoğlu, Ufuk Kaplan, Nevzat, Can Rüzgar, Demet Erdem, Cengiz Bektaş.
Yapımcı Firma : Mutluluk Fabrikası, MAG Yapım. (Metin Kuru)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 18+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır